O FIRMĚ

NABÍDKA

TECHNIKA

GALERIE

REFERENCE

KONTAKT

PŘIHLÁŠENÍ

  

 

AKTUALIZACE:

22.05.2013

 

Prohlížeč nepodporuje ovladač zvuků, <a href="files/unitrans.mp3">zkuste přehrát zde</a>
sound:

 

 

 

 

© 2007 - 2014 UNITRANS

 

 

Jsme menší dopravní firmou zaměřenou na přepravu sypkých materiálů sídlící v Dolním Rychnově u Sokolova, přibližně ve středu Karlovarského kraje. Působíme převážně ve státech EU. Naše firma již brzy oslaví úspěšné 15-leté fungování na trhu silopřeprav.

  

Snažíme se zákazníka oslovit a udržet si rezimé solidní a spolehlivé firmy včasností dodávek, včetně bezproblémových výkladek s důrazem na čistotu a hlučnost. Nemalý důraz je kladen i na kvalitu a profesionalitu našich řidičů, kteří pravidelně procházejí školeními a absolvují přezkoušení, která jsou pro tuto specielní přepravu nezbytná.

I nadále zůstává heslo "NON STOP PRO VÁS" cílem, kterému se snažíme dostát za všech okolností. Nově můžeme nabídnout přepravu nadměrů na otevřeném platě, či klasickou přepravu na tento návěs a asistenční služby ve spolupráci s firmou AUTO 3000.

 

Novodobé nároky na přepravu a neustálé tlaky na snižování cen, nutí nás i ostatní dopravce k maximálnímu vytěžování. Díky těmto okolnostem pravidelně spolupracujeme s dopravci se silnějším postavením na trhu - Lagarde.